QOTA

ایجاد اغتشاش ذهنی توسط رسانه های معاند

از سوءاستفاده از جاسازی قرص در کیک ها تا آلودگی هوا …

از سوءاستفاده از جاسازی قرص در کیک ها تا آلودگی هوا.

قسمت اول برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور با کیفیت HD بصورت کامل ۰‍‍‍‍۱:۲۷:۵۴. قسمت اول برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور با کیفیت HD …

در حقیقت رسانه های معاند با تاکتیک خبری، تلاش کردند با اعلام اطلاعات … این تاکتیک عموماً با ارائه بخشی از خبر برای ایجاد شایعه به کار گرفته می شود. …. واژه ای جز اغتشاش یا شبیه آن به ذهن های آگاه و مستقل خطور نمی کند، اما شاهد …

کم کم با پیشرفت ارتباطات و پیدایی ابزار و رسانه‌های جمعی مانند روزنامه، … داد و این توهم در ذهن دشمن ایجاد شد که تعداد افراد مقابل، صد برابر میزان واقعی است. … ایجاد اغتشاش در انتخابات سال ۱۳۸۸ و شکاف های سیاسی فعالیتهایی بوده …

كارشناس مسائل رسانه: رسانه های معاند توان تفکیک اغتشاش و اعتراض را از … وی افزود: «تکنیک صدای مظلوم خاصه با همکاری و همراهی تعدادی از رسانه ها در … و رسانه های معاند سعی می کنند فضای تحقیری را در ذهن مخاطب ایجاد کنند و هیجان …

تحریف صحبت‌های کارشناس قرآنی سیما توسط رسانه‌های معاند … فعالیت دینی می کند، در روزهای اخیر، تمامی برنامه های خود را به آموزش جنگ خیابانی و تحریک مردم به آشوب و ایجاد ناامنی اختصاص داده است! … آمدنیوز برای فروپاشی ذهنی جامعه فعالیت داشت.

طبق اصلی روانشناختی، ذهن انسان در مواقعی که اطلاعات زیاد و متنوع (به‌خصوص … دوگانه‌ای توسط حاکمیت ساخته شده است به‌نام اعتراض (مسالمت‌آمیز) و اغتشاش.

همزمان با دستگیری محمد کیانوش راد رسانه های معاند و برخی اصلاح طلبان داخلی نیز موج تخریب ها … نماینده عراقی: رسانه های معاند به دنبال ایجاد هرج و مرج و آشوب در عراق .

از نقش بصیرت رهبری در جمع شدن اغتشاشات اخیر تا اشاره به … «رسانه و سلطه» با موضوع «بررسی نفوذ نظام سلطه بر رسانه‌های جهان» با … مجازی و شبکه‌های اجتماعی و افکار عمومی از جمله شبکه‌های معاند فارسی زبان همچون … در این راه از مدیریت ذهن توسط دانشمندان و رسانه نیز غافل نمانده و با شک و یقین آن را کنترل می‌کنند.

نصراللهی: قطع بلندمدت اینترنت، کمکی به شبکه‌ها و رسانه‌های معاند است … این استاد پوشش خبری با تاکید بر اینکه بروز اغتشاش و ناامنی … امنیتشان است نه ایجاد مزاحمت در ارتباطات و کسب‌وکارشان، می گوید: با وجود چند … برای همیشه در ذهن مردم باقی می ماند که در چنین تصمیم مهمی رسانه ها چیزی به مردم کشور نگفتند.

رهبر انقلاب چگونه فتنه ايجاد «خلأ اجرايي» در كشور را خنثي كردند؟ … 240 تيم سازماندهي شده‎ي آشوب، پيش از آغاز فتنه توسط دستگاه‎هاي امنيتي ضربه … قيمت بنزين، گروه‎ها و رسانه‎هاي اپوزيسيون و معاند هم دست به كار شدند و با نفوذ در ميان … از جامعه، جلوگيري از عادي شدن جرم و يا تكرار جرم و هراس افكندن در فكر و ذهن مجرمان جامعه است.

در این سازماندهی، نقش رسانه‌های معاند بی‌بدیل است. … همانطور که در ابتدای گزارش اشاره شد، آشوبگران اغتشاشات اخیر برخلاف موارد مشابه گذشته، از … از سوی دیگر و با وجود ایجاد آرامش و ثبات نسبی در بسیاری از نقاط کشور، برخی شبکه‌های معاند که این … شما با این ذهن خلاقی که داری، فیلمنامه بنویسی درامد بیشتری داری.

به منظور ایجاد وحدت مردمی و جلوگیری از فتنه افروزی بیگانگان در 4 آذر ماه مردم به … بی شک آنچه در ذهن رسانه های بین المللی و حتی بخشی از رسانه های داخلی پس از … کمتر رسانه ای به ویژه شبکه های ماهواره ای و رسانه های معاند تصور این امر را … امر موجب شده تا با حمایت این افراد از فضای اغتشاشات، مردم بیش از پیش در صدد …

اولین جلسه محاکمه ۱۰۰ متهم آشوب های اخیر با قرائت کیفرخواست برگزار شد (۱) … آنها، تخریب اموال عمومی، ایجاد رعب و وحشت در بین مردم، ارتباط با گروه های معاند و محارب ….. او در این رابطه می گوید: «در مثلث براندازی (بازوی فکری، بازوی رسانه ای و بازوی …. کشور تذکر دادم وگفتم این حرفی را که دشمن می خواهد به ذهن مردم رسوخ بدهد نگوئید.

طبق اصلی روانشناختی ذهن انسان در مواقعی که اطلاعات زیاد و متنوع (علی …

کالن رسانه های معاند در جهت تغییر فرهنگ جامعه و تهاجم فرهنگی، معطوف به این جنس …… اغتشاش ذهنی و مجموعه ای از تفکرات انتزاعی روبه رو می شویم و این به خاطر آن است …… ذهن او ایجاد می کند و کلنجار رفتن او با این ایده و یقینی شدن این تصمیم برای وی.

همزمان با بنزین پاشی دشمنان نظام جمهوری اسلامی بر شعله اعتراضات بنزینی مردم، … بی شک آنچه در ذهن رسانه های بین المللی و حتی بخشی از رسانه های داخلی پس از … کمتر رسانه ای به ویژه شبکه های ماهواره ای و رسانه های معاند تصور این امر را داشتند … اپورتونیست های سیاسی و یا همان ابن الوقت هایی که در زمان ایجاد آشوب و …

الف) چگونگی و چرایی ایجاد پیام های رسانه ایی را ،هرچه سریعتر و … تا نظرات و دکترین زیرکانه ی خویش را در ذهن و جان مخاطبان خود،جای دهند. … از نمونه های بارز و آشکار آن می توان به ایجاد آشوب،اختلاف و ترویج اغتشاش گری و دامن زدن به شعله های فتنه ،توسط رسانه های کشورهای غربی و معاند، در کشورهای جهان سوم می باشد.

در ذهن مردم اساسا افرادی مسبب تحمیل این هزینه کلان به کشور شمرده میشوند. مردم معتقدند در ایجاد اغتشاشات اخیر و هزینه‌های ناشی از آن به طور خاص ۳ نفر باید … با ایجاد و انتخاب یک هیات حقیقت یاب بدون شک تا حد زیادی امنیت آتی بر … از این دو مهمتر اینکه رسانه های معاند ابزار تبلیغات خود علیه نظام را از دست خواهند داد.

وی با بیان اینکه در آن دوران انقلاب اسلامی گفتمان سومی را ایجاد کرد که در دیگر … ابراز کرد: دشمن به‌دنبال تطهیر رژیم سرتاسر چپاول پهلوی در ذهن جوانان ماست. … در این جریانات برخی رسانه‌های معاند به‌سرعت و با تجربه قبلی هیجان‌سازی کرده و … این اغتشاشات رفتار داعش‌واری را شاهد بودیم، اغتشاشگران با سلاح‌های مخفی …

رسانه‌هاي مختلف اپوزيسيون با توهم اين نکته که آمريکا در پاسخ به اقدام ايران، حملات … کنوني قدرت‌هاي بزرگ و کوچک با متکي به اين ابزار در راستاي به تسخير درآوردن ذهن و …. رسانه هاي معاند و اپوزسيون خارجي به منظور ايجاد رعب و وحشت در افکار عمومي داخل ….. اتاق فرمان آشوب های عراق و حمله به کنسولگری ایران در نجف!

برچسب‌ها:, ,

فروشگاه مارکت سنتر