QOTA

سخنرانی بسیارزیبای رافعی پور در مورد مسیحیت وشوروی کاملا حقیقت دارد

سخنرانی بسیارزیبای رافعی پور در مورد مسیحیت وشوروی کاملا حقیقت دارد. 0 … استاد علی اکبر رائفی پور (کانال رسمی موسسه مصاف).

سخنرانی بسیارزیبای رافعی پور در مورد مسیحیت وشوروی کاملا حقیقت دارد. … کلمات کلیدی : استاد رائفی پور اتحاد جماهیر شوروی فروپاشی شوروی اشتراک گذاری :.

۱۳۹۰. آرشیوتصویری‌سخنرانی‌های‌استاد‌ رائفی‌پور. Loading.

۱۳۹۲. آرشیوتصویری‌سخنرانی‌های‌استاد‌ رائفی‌پور. Loading… Unsubscribe …

مطلب جدید این سخنران متولد اردیبهشت ۶۳ را با یکی از راویان دفاع مقدس در میان … باید بزرگ‌ترهایی را که الگوی این جوانان هستند، مورد انتقاد قرارداد. وی درباره کلیپ صحبت‌های علی اکبر رائفی پور درباره عملکرد موشک مالیوتکا در …… کاملا مشخصه یه روزنه پیدا کردید و تا میتونید از دستور زبان و کلمات و سال تولد و.

توصیه می کنم این سخنرانی زیبا استاد رائفی پور را از دست ندهید. … ما معتقدیم که در آخرالزمان ، مورد چهارم ، یعنی فتنه های مذهبی خیلی بیشتر می شود و به صورت جدی تراکم مدعیان خواهیم داشت. … باید در این زمینه فعالیت کنیم و هر کس در هر زمینه ای که توانایی دارد در جهت … سوال: آیا زمان بازگشت مسیح در انجیل کاملا مشخص شده است:.

نقد سخنان آقای رائفی پور درباره مایکل جکسون. … از طرفی وقتی مسیح قلابی ظهور کند می بایست صدام و مایکل جکسون زمان مرگ را زنده کند نه مایکل …

See more of ‎علی اکبر رائفی پور‎ on Facebook. Log In. or … در مورد این رازها حدس و گمانهای بسیاری وجود دارد . پشت پرده این ماجرا …. اما آیا این داستان حقیقت دارد ؟

استاد علی اکبر رائفی پور در سخنرانی با موضوع فراماسونری که در موسسه موعود برگزار … فراماسونری (ساختار بسیار پیچیدهی لژها و رعایت رازداری در مورد ساختار آن) … تمام ادیان الهی و ارائهی دینی واحد، سلطهی کامل بر منابع اقتصادی و نیروی انسانی جهان، … ارتباط با اجنه و شیاطین، سامری و موسی، حضرت عیسی مسیح، پیامبر کش، یهود، …

شناخت ذبیح بسیار اهمیت دارد به طوریکه ریشۀ اختلاف اسلام و یهود به همین … یعنی چون خلافت جانشینان حقیقی پیامبر(ص) به منصّه ظهور نرسید لذا بداء … لهذا يكي از سخنان كليدي ما در خصوص مسيحيت اين است كه حساب … در خصوص دو مورد نخست به همین مقدار کفایت می‌کنیم. …… متن را کامل بخوان بعد کامنت بنویس!

توصيف شده اند از همان صدر اسلام مورد توجه و ستايش اهل بيت(ع) بوده اند كه گاه آتش …. مي دهند ، هرچند روايت معتبري نيز وجود دارد كه حركت مردم ايران را آغاز ظهور امام زمان(عج) مي داند ….. اثرات شگرف انقلاب اسلامی بر جهان اسلام و کفر; و حقیقت وعده داده در روایات: ….. نكته بسيار زيبا ، قابل تامل و معناداري كه در اين احاديث وجود دارد ، تاكيد بر واژه …

شاه بسیار خشمگین می شود و پس از مشورت با بزرگان کشور ملکه را بر کنار می کند. … استرعموئی به نام مُردخای دارد که وی را تربیت کرده است(مردخای از قبل … می‌نویسد: حقیقت تاریخی این واقعه کتاب مقدس، معمولاً مورد سوال می‌باشد. … به نظر می رسد ناصر پورپیرار و به تازگی علی اکبر رائفی پور نقش …. مسیح تدین.

هامان قرعه (پور) انداخت تا تاریخ مرگ یهودیان را تعیین کند (استر ۳:۷). … در سال کبیسه عبری، که در آن دو ماه آدار وجود دارد، پوریم در دومین ماه آدار برگزار می‌شود. …. استر دختری زیبا و یتیم و دختر عموی مردخای از خادمان دربار هخامنشی بود. … نوشتار مربوط به عید پوریم می‌نویسد: حقیقت تاریخی این واقعه کتاب مقدس، معمولاً مورد سؤال می‌باشد.

1883 (متن کامل) …. همان با حیاها خیلی خیلی پیش از رائفی پور، با سوزان روشن و مادونا راه … مسأله مورد بحث در سخنرانی هم همین بود. ….. جبهه آزادی لرستان و الاحواز و مجاهد خلق و مؤسسه توانا و مسیح علینژاد چه هستند.

این سخنان صرفا نشان دهنده نادانی بن سلمان از اعتقاد مسلمانان و اتفاق نظر آنها درباره بسیاری از مسائل و در رأس آنها حتمی بودن ظهور حضرت مهدی (عج) است. … را نخوانده که در آن فصل هایی درباره باور به امام زمان (عج) وجود دارد، یا این که وجود چنین باوری را پنهان می کند. ….. يک روز ز روزهاي زيباي خدا يک روز به دلجويي ما ميآيي.

(به همه ی دوستان عزیز توصیه می شود که حتما این مستند زیبا را دنبال کنند واقعا زیباست) … و اون شطرنجی که آقای رائفی پور در سخنرانی هاشون به اون اشاره میکنن شطرنجی هست … در این فیلم شخصیتی به نام هولاکو وجود دارد که شنیدن این اسم برای من بسیار جالب بود …. آموزه‌هاي فيثاغورث كاملا در جوامع سري امروزه مورد مطالعه قرار مي‌گيرد.

اینفرنو یکی دیگر از ساختمان های بازی کلش آف کلنز است که کاملا با نماد های … مضمون «إنَّ اللهَ جَمِيلٌ، يُحِبُّ الجَمَالَ» ( به درستي كه خداوند زيبا است و زيبايي را دوست مي دارد)، از ….. در حقیقت این قسمت از دمو حرف ها زیادی در خود دارد که دارد صریحاً در مورد افرادی ….. بسیاری از اندیشه‌ها و آرمان‌های مسیحیت برای ماسون‌ها در درجه اول اهمیت قرار داشت.

سخنرانی دکتر رحیم پور ازغدی پیرامون کوروش پرستان و آریایی … بعد از یهود و مسیحیت این ادیان واقعی و مقدسو با چردیات زدشتی مقایسه نکنید!! …. حلقه های گیسو و …

هیچ جنبه هنری در اثر وجود نداره، صحنه پردازی ها کاملا ناشیانه انجام شده، نثر شیوا اما … جناب آقای صالحی به خوبی تونست دنیایی بسیار جذاب و فانتزی که مدنظر خودشه رو …

Posts about رائفی پور written by westsun. … صحبت های زیبای استاد رائفی پور در مورد شیعیان ایران … دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در همایش موسسه موعود درباره … حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) و… … به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .

الان دهه 1960 نیست که فقط امریکا و شوروی از جو خارج شده باشن که اشاره ی …. زمین گرده نه اینقد مرتب و کاملا صاف ولی حقیقت اینه که زمین گرده حالا اگه …… را دارند کتاب بسیار زیبای “چگونه در مورد چیزهای عجیب بیندیشیم” را تجویز می کنم ….. چون این انیشمند به دین مسیحیت اعتقاد دارد و دین مسیحت عمر انسان را 6 …

برچسب‌ها:, , ,

فروشگاه مارکت سنتر