QOTA

فر های توکار برقی سه ولوم داتیس

دستورالعمل استفاده از فر توکار برقی داتیس ولوم دار.

645. 31,690,000 ریال 35,210,000 ریال.

فر های توکار برقی سه ولوم داتیس. … فر های توکار برقی سه ولوم داتیس. 5 بازدید آموزشی در 8 ساعت. دستورالعمل استفاده از فر توکار برقی داتیس ولوم دار …

بازرگانی قزوینه با حدود نیم قرن تجربه در عرصه فروش و توزیع فر و مایکروفر داتیس در استان کرمانشاه آماده خدمت … برقی و گازی و سه ولوم. … برق و گاز ولوم توکار.

03 با کارکرد برق و گاز. اخوان بزرگترین تولید کننده فر توکار در خاورمیانه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، فرهای باکیفیت و قابل رقابت با دیگر …

F648، فر برقی توکار، دارای سنسور پخت گوشت، مجهز … یکی از مهم‌ترین وجه تمایز این محصول با دیگر فرهای داتیس در نداشتن ولوم … ديواره كاتاليک; جوجه گردان; 61 ليتر; ريل تلسكوپيک; داراي دو عدد سينی لعابی; سطح انرژی A.

نان و شیرینی را در فر های گرنیه با همان کیفیتی بپزید که اگر در تنور های چوبی … لایه های سه تائی داخل فر باعث انعکاس تابش های حرارتی می شوند و به عنوان یک … می شود که انرژی در داخل فر باقی بماند، به هدر نرود و برق و گاز کمتری مصرف شود. … وقتی که دمای داخل گوشت به حد مورد نیاز رسید، صدای زنگ اخبار فر به صدا در می آید.

. نوآوری و کیفیت … ٣. مجهز به گریل های چدنی مقاوم در برابر تغییر رنگ و شوک حرارتی. ۴. … اجاق گازهای دوآل سه ژیگلور داتیس ….. فر گاز و برق با ولوم تتوکار در ایران.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر