QOTA

مراسم رونمایی کتاب زنان مستقل

هفته گذشته کتابی با عنوان «زنان مهاجر و روایت‌های درد و مقاومت»، در شهر … در مراسم رونمایی کتاب، مکی عارف، ضمن قدردانی از تمام کسانی که در آن …

به اطلاعِ شما دوستداران و همراهانِ همیشگیِ نشر روشنگران می‌رسانیم، مراسم رونمایی از تازه‌های … ضمن اینکه شهلا لاهیجی، درباره‌ی تازه‌ترین آثار نشر روشنگران در حوزه‌ی زنان …

گزارشی از مراسم آغاز به کار «کانون عالی زنان و توسعه پایدار» به همراه رونمایی از کتاب «پیام … اين خِرد در پرتو مشاركت زنان و مردان همبرابر و مستقل و آزاد در جامعه‌ای مدنی پر و بال می‌گيرد و … در انتهای برنامه از کتاب «پیام فوری از مادر زمین» رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم رونمایی از کتاب «بهترین خودمان باشیم» … گرفتم «سلامت‌پاد» را با هدف توانمندسازی جسم و بعد ذهن زنان راه‌اندازی کنم.

جلسه رونمایی از کتاب “زن بوشهری” که مقارن با شصت و دومین سالگرد کودتای 28 مرداد … دکتر ملکزاده مراسم عاشورای زنان بوشهری را خاص آنان دانسته و تأکید نمود کلیه امور … ارشد جامعه شناسی از پاریس، محقق و پژوهشگر مستقل در حوزه زنان و شهر بودند.

پوستر یازدهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران با حضور صاحبان آثار و جمعی از … حمید نجفی راد، محسن رمضان زاده، محمدحسن دامن زن، اشکان اشکانی، کورش عطایی، همایون امامی، هادی … کتاب «پژوهش سینمایی» رونمایی شد.

کتاب “بهترین خودمان باشیم” طی مراسمی در خانه‌ رویداد کارمان رونمایی شد. … سلامت‌پاد به‌واسطه‌ انتشار کتاب، می‌خواهد به آحاد شهروندان به‌طور ویژه زنان نشان دهد … به عنوان یک مجموعه‌ مستقل و خصوصی، چشم‌انداز “سلامت‌پاد”، کمک به پرورش …

کتاب بايد براي اصلاح فرهنگ عمومي منتشر شود. … خودش باشد و خودش را روایت کند تا تجربه مستقل یک زندگی انسانی را به تصویر بکشد. ….. مراسم رونمایی از کتاب ۳۱۳ بدری روز دوشنبه ۱۵ مهر از ساعت ۲۰ تا ۲۱ در فرهنگ سرای … زندگی می کند” در فرهنگسرای رسانه · رمان «هیچکس این زن را نمی‌شناسد» رونمایی می‌شود.

سعید بهزادی کتاب قهرمان بزدل را تحت عنوان اولین رمان آموزشی خلاقیت به علاقه مندان این حوزه تقدیم کرد. …. و در این کتاب با هنرمندی زن و شوهر عزیزی به نام آقا و خانم خلاق رو به رو هستیم. ژان بقوسیان … روزنامه مستقل … مراسم رونمایی از کتاب قهرمان بزدل.

طی مراسمی در خانه سینما ضمن معرفی فیلم‌های منتخب «دهمین جشن مستقل فیلم کوتاه ایران» … از طراحان به نام سینمای ایران برعهده داشت و پوستر با حضور ابراهیم فروزش رونمایی شد. … در این مراسم زنان با دریافت پنج جایزه سهم مهمی در جوایز اصلی دهمین جشن داشتند. … مراسم افتتاحیه فیلم‌های کوتاه اکران تابستانه در باغ کتاب برگزار شد.

در آیین رونمایی کتاب اسداءالرغاب عنوان شد: کتاب اسداءالرغاب در بین کتب … و مجله‌ای که در مراسم رونمایی آن هستیم، ترجمه‌ای از کتاب مجموعه مقالات سیاست‌های …. است، اما کتاب اسداءالرغاب را نیاورده و دلیل آن را فاخر بودن کتاب و مستقل …

رونمایی از چهار کتاب با موضوع زیارت در موکب کتاب رضوی … بصره؛ مریم طیرانی، نایب رئیس پارلمان زنان و استاد دانشگاه فرهنگیان؛ علی … نویسنده کتاب «بیایید اینگونه زیارت کنیم» مراسم رونمایی از کتاب هایی با موضوع زیارت برگزار شد. …. مشارکتی و ۲۴ کتابخانه مستقل در استان های مختلف کشور فعال است.

۲۹ ۱۶:۲۵ …

به گزارش کتابونه؛ مراسم رونمایی از رمان «هیچ کس این زن را نمی‌شناسد» با حضور ندا رسولی، نویسنده کتاب، احمد دهقان، مجید قیصری، زهیر یاری، ولی‌الله نوروزی و جمع.

هنری زنان ناشر، انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و … مراسم رونمایی از ترجمه آلمانی کتاب «انسان 250 ساله» دربردارنده منتخب …

بنیاد آرمان شهر ۲۳ سال پیش به عنوان نهادی مستقل در تاجیکستان و فرانسه ایجاد … دعوت به مراسم رونمایی از سیاست‌نامه تازه ی انتشارات آرمان‌شهر: خشونت جنسی و … در این کتاب حرکت‌های تأثیرگذار جنبش زنان تا سال ۱۳۸۸ مورد بررسی قرار گرفته است.

مراسم رونمایی از دو اثر جدید حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا زائری با عنوان‌های “حجاب … مدیرعامل مجموعه فرهنگی سرچشمه در ادامه گفت: کتاب «حجاب با حجاب» با سختی منتشر شد. … دژاکام از روزنامه نگاران عنوان کرد: دکتر زائری را فردی مستقل و فرهنگی دانسته و گفت: … وی در ادامه گفت: در کنار هر زن بدحجاب یک مرد بدحجاب هم وجود دارد.

گزارش‌ها از ایران حاکی است که کتاب «بند محکومین» نوشته کیهان خانجانی از سوی اداره … کیهان خانجانی نویسنده رمان «بند محکومین» در مراسم رونمایی از کتابش در رشت.

در مراسم رونمایی از کتاب «بدون هراس» وندی شرمن در دانشگاه تهران عنوان شد: چرا وقتی که شرمن می‌گفت با برجام مشکلات اقتصادی رفع نمی‌شود و به مردم …

مراسم رونمایی از این کتاب‌ها، فردا پنجشنبه 21 شهریور ساعت 9:30 در موسسه فرهنگی هنری جنات فکه برگزار می‌شود.

رونمایی کتاب های مینا جواهربین در کتابفروشی های جنوب کالیفرنیا … مراسمی در روزهای ۷ و ۸ سپتامبر از کتاب های خود در دو ‌کتاب فروشی مستقل رونمایی کرد. این مراسم در کتابفروشی ریورساید و دیگری در کتابفروشی مونتروز برگزار گردید. … سر مربی سابق تیم فوتبال زنان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، نقش خود را در اخذ پذیرش …

مراسم رونمایی از کتاب کیش گنوسی برگزار شد. نخستین جلسه رونمایی از کتاب روز چهارشنبه دهم مهرماه 1398 در کتاب‌سرای دانشگاه ادیان و مذاهب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،‌ مراسم رونمایی از کتاب کیش گنوسی با حضور رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب، …

به گزارش خبرگزاری صبا، مراسم رونمایی از کتاب «دوربین مولف» با حضور حسین جعفریان فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران در نشر چشمه‌ کارگر …

جزییات نمایشگاه و رونمایی از کتاب نفیس و کلکسیونی آثار میرزا غلامرضا … معرف سیاه مشق به عنوان یک هنر مستقل … موج در مورد مهمانان ویژه و جزییات مراسم رونمایی گفت: مجموعه داران بزرگ و مشتریان گالری در …. وقتی وارد خانه اش شد، دخترم در حال بی حیایی با یک پسر بود / نگین و آن پسر زن بی نوا را کتک هم زدند.

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر