QOTA

معرفی کتاب چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید – جاش کافمن

روانشناسی و موفقیت > معرفی کتاب 20 ساعت اول (The first 20 hours) … نویسنده: جاش کافمن. در این کتاب یاد می‌گیرید که چطور هر مهارتی را در 20 ساعت فرا بگیرید … هر چیزی را در 20 ساعت یاد بگیرید ! 19:26.

چگونه در بیست ساعت هر چیزی را یاد بگیرید اثر جاش کافمن با موضوع تقویت مهارت های یادگیری به شما کمک می کند تا از زندگی خود بهره ی بیش تری ببرید.

جاش کافمن کتابی به اسم «بیست ساعت ابتدایی» دارد و در آن توضیح می‌دهد که این … چگونه تمرین کنم و نتیجه‌ی این تحقیقات، پشت پرده‌ی کتاب «بیست … فرض کنید که قرار است نواختن اوکلیلی را یاد بگیرید و هیچ تجربه‌ای در …. هر چیز حواس‌پرت‌کنی را از خودتان در ساعتی که به یادگیری اختصاص داده‌اید دور کنید.

در مقاله امروز بنا به ادعا آقای جاش کافمن، شما فقط به 20 ساعت تمرین متمرکز نیاز دارید تا یک مهارت را آموزش ببینید. … شما باید به اندازه 5 سال تمام وقت کاری، تمرین کنید تا یک مهارت رو یاد بگیرید. … این منابع می تونن کتاب، ویدئو، دوره یا هر چیز دیگه ای باشن. یادتون باشه … چگونه بهترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی را بسازیم؟

دانلود کتاب The First 20 Hours How to Learn Anything . . . Fast! به فارسی 20 ساعت اول نحوه یادگیری هر چیزی… سریع! نوشته Josh Kaufman با لینک مستقیم …

یاد بگیرید که چگونه با صرف زمانی اندک، مهارتی جدید بیاموزید و درست … در این چکیده که در آن خلاصه کتاب The First 20 Hours نوشته Josh Kaufman را برای … کنید، به این منظور که بتوانید به طور جداگانه برای هر بخش تلاش کنید.

با قانون ۲۰ساعت می‌توانید هرچیزی را سریع یادبگیرید. … جاش کافمن نویسنده آمریکایی است که روش‌های داشتن بهره‌وری بیشتر را آموزش … به همین خاطر او بعد از تحقیقات زیاد یک کتاب با عنوان «۲۰ ساعت اول، چگونه در یادگیری هر چیزی استد شویم» … رفرنس فارسی با جزییات بیشتر اگه وجود داره، لطفا معرفی کنید.

4 استراتژی تا هر چیزی را در 20 ساعت یا کمتر یادبگیرید و یادگیری … 10000 ساعت را شنیده اند که اولین بار توسط مالکوم گلدویل در کتابی با …

جاش کافمن (Josh Kaufman)، نویسنده ی کتاب پرفروش The Personal MBA و The First … او در یکی از کنفرانس‌های TEDX از چگونگی یادگیری هر چیزی در ۲۰ ساعت، صحبت می‌کند. … The First 20 Hours – How to Learn Anything: Josh Kaufman … کوچک تر تجزیه کنید و تمرین کنید مهارت‌های مهم تر را بهتر یاد بگیرید.

اگر به شما بگوییم که هر چیزی را می‌توانید در بیست ساعت یاد بگیرید چه می‌کنید؟ … دکتر جاش کافمن که در زمینه یادگیری در ۲۰ ساعت تحقیق کرده، به این اطلاعات … جاش کافمن نویسنده یک کتاب پرفروش به نام «بیست ساعت اول؛ چطور هرچیزی را یاد …

یادگیری حدود ۶۰۰ کلمه پایه زبان انگلیسی در ۲۰ ساعت … به کمک این کتاب می‌توانید در زمانی کوتاه، هر زبانی را یاد بگیرید و رکورد جدیدی را در زمینه سرعت … جاش کافمن نوسینده پرفروش‌ترین کتاب “بیست ساعت اول، چگونه هرچیزی را یاد بگیریم”.

«کاش وقتی بیست ساله بودم اصول سرمایه گذاری را یاد می گرفتم. … خودتان به یادگیری سریع تر و تسلط بر هر موضوع یادگیری از جمله زبان ها، مهارت های … جاش کافمن در گفتگوی TEDاش گفت که باور دارد که برای تسلط روی یک مهارت … مطالعات زیادی نشان داده اند که اولین ساعات تمرین مهارتی جدید همواره بیشتری تاثیر را در عملکرد دارد.

مالکوم گلدول می‌گوید باید ۱۰ هزار ساعت تمرین برای یادگیری مهارت‌های … کافمن» (Josh Kaufman) کتابی تحت عنوان «The First 20 Hours: How to … شما کافی است مهارت‌ها و ابزارهای هر بخش را شناسایی و یاد بگیرید تا آن بخش را انجام دهید. … این منبع می‌تواند کتاب، دی‌وی‌دی، فیلم آموزشی آنلاین یا هر چیز دیگری باشد.

وقتی ما شروع به یادگرفتن چیزی تازه می‌کنیم، دورهٔ زمانی ۲۰ ساعتهٔ … که چقدر می‌توانید در چند ساعت اول موضوعی جدید را یاد بگیرید، پیش از … جاش کافمن، نویسندهٔ امریکایی که راه‌و‌روش بهره‌وری بیشتر را آموزش … این پیش‌فرض مبنای نگارش کتاب پر‌فروش او “۲۰ ساعت اول، چگونه در یادگیری هر چیزی استاد شویم” است.

شما شاید در کودکی میل داشته اید که دوچرخه سواری یاد بگیرید یا در بزرگسالی خواهان یادگیری مهارت رانندگی بوده اید … آن چیزی ندیدم به جز زخم های وحشتناکی که روی صورتم نقش بسته بود … جاش کافمن اثبات می کند که می توان در هر مهارتی با ۲۰ ساعت تمرین … چگونه با بهترین تمرین سخنرانی به این مهارت مسلط شویم؟

مهارتی را که آرزو دارید یاد بگیرید به تکه های کوچکتر تقسیم کنید و در یکی از آن … کورد را بزنید، یاد بگیرید که چگونه با انگشتانت یک الگوی کورد را بگیرید. … جاش کافمن، کارشناس شناخته شده ی تند آموزی، می گوید: هرگونه تمرینی که در این … 20 به عنوان عدد جادویی می گوید که برای یادگیری هر مهارت تازه ای باید بیست ساعت را …

تــی هــارو اکــر در ايــن کتــاب درخشــان می خواهــد بگويــد آن چــه در درون مــا می گــذرد و تصــورات … کتاب چگونه در بیست ساعت هرچیزی را یاد بگیرید؟

اما این روزها،‌ تصمیم گرفته‌ام که هر چه دارم را در خطر بیندازم و طومارهای مقدسم را با شما … حتی اگر همه‌ی چیزهایی که می‌خوانید را متوجه نشوید، چیزهایی که می‌خوانید در … کمکی گذاشته‌اند و کنارتان حرکت کرده‌اند تا یاد بگیرید تعادل‌تان را حفظ کنید. … در نهایت، من متوجه شده‌ام که خیلی از شاگردهایم پشت سر هم می‌خواهند به آنها کتاب معرفی کنم.

ویدیو های رایگان · معرفی کتاب · اخبار; خبرنامه ها …. اما با صرف ۲۰ ساعت وقت می توانید هر آموزشی را شروع کنید. آقای جاش کافمن در کتاب خود به نام THE FIRST 20 HOURS توضیح می دهد که چطور می توانید … بزنید تا چیزی یاد بگیرید، بر روی یادگیری بدون اتلاف وقت Web GIS متمرکز شوید. …. چگونه به کیفیت آموزش ها اعتماد کنم؟

«کاش وقتی بیست ساله بودم اصول سرمایه گذاری را یاد می گرفتم. … در این دوره و زمانه امکان این وجود دارد به هر راه حلی که در قالب کتاب، وبلاک، ویدیوهای … جاش کافمن در گفتگوی TEDاش گفت که باور دارد که برای تسلط روی یک مهارت … در عوض، کلید انجام این کار گذراندن ۲۰ ساعت اولیه و یادگیری مهم ترین مهارت ها در طول …

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر