QOTA

و اُسکار بعترین سوتی دهندِ قرن تعلُق میگیرد بِ غضنفر:/

یکی از بچه هایِ کلاس سر اون یکی داد زد. غضنفرم عصبانی شد اومد یچی بگه ، گفت: بیاااا بُخووورش. عاقا منظورش دختره بوداااا نَ چیز دیگع:| بزرگوار …

او پیش از این فیلم، ۴ بار برای بازیگری، نامزد دریافت اسکار شده بود. … اسکار بهترین کارگردانی هم به آلخاندرو گونزالس ایناریتو برای فیلم «از گور … او می‌رسد، ‌اما این جایزه به مارک ریلانس برای فیلم «پل جاسوس‌ها» تعلق گرفت.

پس با ما همراه شوید تا بهترین فیلم های برنده اسکار قرن 21 را بشناسید. … در این مطلب به شرح فیلم های برنده جایزه اسکار که در زمینه‌های مختلفی مانند کارگردانی، …. چنین موضوعاتی معمولا کمتر از طرف منتقدان مورد تهاجم قرار می‌گیرد.

معرفی بهترین فیلم های مستند قرن 21/ از مستندهای «جاشوآ اوپنهایمر» تا «این یک … در سال 2018 برنده جایزه بفتا بهترین مستند و در همان بخش نامزد جایزه اسکار شود. … «والس با بشیر »مستند عجیبی است زیرا در مرز بین تخیل و واقعیت قرار می گیرد، اما در … می برد، آن ها را قادر می سازد تا با تولید موسیقی شدت تلاش خود را نشان دهند.

فیلم «جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی که موفق به کسب جوایز متعددی از جمله اسکار بهترین فیلم خارجی ۲۰۱۲ شده، در جایگاه سی‌ وششم قرار …

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر