QOTA

کاشکی چرخِ زمان رو به عقب برمی گشت

کاشکی چرخِ زمان رو به عقب برمی گشت اخترِ خوش سخنِ چرخِ ادب برمی گشت مثنوی،قطعه ، غزلها و مثل های قشنگ آن همه قصه ی با اصل و نسب برمی گشت آن همه واژه ،لغت، در …

+ نوشته شده در جمعه چهارم اسفند ۱۳۹۱ ساعت 21:6 توسط آوا | نظر بدهيد ….. وقتی توی خیابان فریاد پلیس گشت را بر سر دختر روسری صورتی که از روی شوق نوجوانی کمی لپ هایش را گلی کرده تا نشان دهد که رنگی است را …. که اگر به عقب بر می گشتم .

داشتم به این فکر میکردم هرکی دلش خواست بگه هیچ کاری دلم نمیخواد????? از هيچي گذشته ام پشيمون نيستم. … چهار تا زنگ زدم که خیلی گرون برام تموم شد کاشکی قلم دستم میشکست و زنگ نمیزدم … هزاران بار پسرم‌ رو‌ میبوسیدم و میبوییدم. … اگه زمان ب عقب برمیگشت . …. فسنجون با گوشت چرخ كرده قلقلي.

گرچه یار از سر بی مهری خود پشت برمن میداد … کاشکی چرخ زمان به عقب برمیگشت … وقتی مرد روحانی وارد منزل میشود ، مردی را می بیند که بر روی تخت دراز کشیده و یک …

کردند رو به خیمهٔ سلطان کربلا. آن دم فلک بر … کاش آن زمان که کشتی آل نبی شکست. عالم تمام … عرش آن زمان به لرزه درآمد که چرخ پیر. افتاد در … روح‌الامین ز روح نبی گشت شرمسار ….. وای از داغش شکسته پشت و خون در جوش … محتشم لز خواب برمی خیزد و .

برای پیدا کردن یک بیت کافی است حرف آخر قافیهٔ آن را در نظر بگیرید تا … با کلیک بر روی هر بیت به صفحهٔ مخصوص آن هدایت می‌شوید. … چرخ سنگین‌دل ز من هر دم کند یاری جدا · به …. این زمان در زیر بار کوه منت می‌روم …. امید من به خاموشی، یکی ده گشت تا دیدم ….. غمنامهٔ حیات مرا نیست پشت و روی …… کاش در زندگی از خاک مرا برمی داشت.

قزوین بودم ….. خیلی ممنون که ما را به حال و هوای خوب دبیرستان بردی و خاطرات شیرین اون زمان یادش بخیر اولین شعری که خوندم این بود چراکه …… که چو بر می کشم از سینه نفس …… کز چرخ عیان گشت همی رایت کاوه ….. کاشکی که اون عشق بشینـــــه دوباره تو دلامــــــــــون

به مناسبت برگزاری سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه … ای کاش که انگشتر تو زود درآید در … می روی با سر به سوی نیزه داران پلید … دیده میشد پشت خیمه رد پای نیزه ها …. که چرا از حرمت چشم تــرت بر می گشت …. تا چرخ بر نشانه زند تير ِ بي درنگ …. آهسته رو زمان ز خواهر جدا شدن

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۲ ساعت 0:54 توسط راحیل | نظر …. گفت: مادر جون، این چیزی که اسمش سخته رو من گرفتم، قبول …. می نالند و تمام فکرشان را جمع کرده اند که «کاش» می شد چرخ زمان را به عقب برگرداند و … همچنین دریافته ام که عشق به موجودی به نام انسان که از خاک سر بر می کشد و چند … آنطرف، نیمکتش را می گشت.

واقعاکه این دنیاارزشی هیچی رونداره جزاینکه همیشه به روش بخندی تانفهمه که دربرابراش کم آوردیم … کاشکی زمان عقب برمی گشت وهمتون کنارمون بودین ای کااااااااااااااااااااااااااااااش …. اینم می بینین تبریک گفتم فقط وفقط به خاطرگل روی شمارفقام بود … رسم چرخ وفلک اینه که همیشه می چرخه ثابت نمی مونه گفتم بگم که بعدانگی نگفتی.

در شهر قصه هيچ عجيبي عجيب نيست!… … چو دل به روی تو بستم ازآفتاب گذشتم. چو بر اریکه لاحول غیر دوست …. به خیر خاطره آن زمان ، که از ته دل. رفاقت شب و … کاشکی صیاد یاد صید در فتراک بود. دست کم زین دام …. خمار و غمزده می رفت و مست بر می گشت …. که پشت پا به امانات چرخ گردون زد.

در مجله ساعت من می توانید در صفحه از ما بپرسید هر گونه پرسش و یا ابهامی از ساعت … در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهادات به ما کمک کنید تا مجله ساعت من را برای ….. ولی پیشنهاد می کنیم رفرانس دقیق ساعت را که بر روی درب پشت ساعت حک شده … این امر موجب گشته که اکنون بیش از ۱۵۰ برند در ایران فعالیت کنند که اکثر آنها …

خط مشکین شد وبال غنچهٔ جان پرورش****گشت در گرد یتیمی خشک آب گوهرش گر به ….. گم کرد انسان ذوق سلطانی****که وهم هستی افکند این زمان در دست کناسش حباب بیدل ما را … گهرپاشش به ملک بی‌نیازی رو که گاه احتیاج آنجا****چوناخن می‌کشد درهم به پشت … به چرخ است دماغش حیرت چمن مستی و مخموری وهمیم****تمثال در آیینه شکسته‌ست …

ولی داشتن اگاهی از این که به چه دلیل نمی توانید رابطه را تمام کنید میتواند کمک …. چنانچه زمان را هم در نظر نگیرید؛ امروز کمتر اسیب دیده ، ناراحت شده و درمانده شده بودید و این اصلاً مسئله کمی نیست. …. چرخ دستی برای تزئین سفره یلدا …. شده بودم کاسکی قبل از بچه دار شدن جدا شده بودم کاشکی زمان به عقب برمیگشت .

نظریه اول هاوکینگ بر این اساس مطرح شده است که باید زمان را در قالب یک بعد، مانند طول، عرض …. عالی بود کاش کمی بیشتر جزییات رو توضیح می دادین. …. برای سفر به آینده ما باید در زمان کم سالهای زیادی رو جلو بریم. …… و الا اگه اینطور بود که انسانی پا می شد میرفت آینده و برمیگشت که اصل مطلق بود نه نسبی و هیچ …

نوشته شده در تاريخ شنبه یکم آبان ۱۳۹۵ توسط (تورج) حسرت باران | آرشیو نظرات. تو هم با من چنان … پشت پرچین من این سو همه اش ویرانی ست … چرخ خیاطی‌ات افتاده ته انباری … کاش بارانی ببارد قلب ها را تر کند …. رو به آسمان تو قد کشیده شالی ها …. صدای باغ در بهت زمان گم می شود هر روز٬ اما بعد. ….. سالی سپری گشت و تو را ما نپراندیم.

در مقابل این گروه، اما عده‌ای دیگر از هواداران حسن روحانی، این دست ابراز دشمنی ها … قیمت دلار در بازار تهران؛ سه شنبه 26 آذر 98/ عقب نشینی نسبی دلار در بازار آزاد …. روحانی شمشیر را ار رو کشیده و درست به آنان که به او رای داده اند از پشت خنجر …… سلام،پشیمانی هزاران دفعه ، ای کاش زمان به عقب برمی گشت، آنها واقعاً فقط …

درباره اقتصاد نیز اشاره داشتند که زمان قبل انقلاب و در دوره طاغوت … اما شما در زمان ریاست جمهوری در پاسخ به سوال رسانه‌های خارجی آزادی در …. معاون قرار می‌دادم بر می داشتند. … این مرد قدرنشناس با پشت کردن به ولایت و ملت انقلابی نه تنها کارنامه …… زودتر تموم بشه بسیاری از مردم در آن موقع چنین بودند کاش مشایی رو همون …

اما کاش این تیکه را در قانون اساسی، هرگز نمی نوشتند که از توان نظامیان …. روی شانه هایش می انداخت و با غرور و سبک منحصر به فردی قدم بر می …. از عملیات داشتند به عقب بر می گشتند، و سپس به دیگر نیروهای بالای …. با توجه به کم بودن وقت و نزدیک بودن زمان عملیات، شناسایی ها را کارشناسی و فشرده را آغاز کردیم.

این عقب گرد پس از آن سن ( برای هرکسی زمانی خاص اتفاق می افتد). در خواب ها … + نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم مهر ۱۳۹۴ ساعت 0:24 توسط مژده پاک سرشت | نظر بدهيد …. مدرسه کیف های ما را می گشتند . … گفت : اما من این کتاب رو میدم به تو، توبخون اگه خوشت نیومد. …… و راه می افتادیم بقول خواهرم معصومه ای کاش می شد زیر خانه 4 چرخ.

نيمي از مردم فِلان شهرِ بِهمان كشور در اثر طغيان رود فلان غرق شدند و بقيه هم بي خانمان گشتند. … به نظر شما آدمهاي معمولي در اون ساعت تو يه خانه تيمي چكار مي كنند ؟

و این ویژگی خداوند را در مورد مولوی به‌کار می‌برد و باز راجع به صفت مولوی … مثنوی پشیمانم و ای کاش این وقت را برای تفسیر نهج البلاغه صرف می‌کردم. … همان امام زمان است و این‌که مولوی می‌گوید به خدمت شمس رسیدم، منظورش این بوده که به خدمت امام زمان رسیدم. ….. «صوفه‌ای گشته است بهر این لئام / الخیار و اللواط والسلام».

با هر تیک ساعت به یادت میافتم و با هر تاک ساعت دلتنگت میشم . … در راه رسیدن به اوج با مردم مهربان باش چراکه هنگام سقوط با همان مردم روبه رو خواهی شد … کاش می شد قلب وسعت می گرفت شمع با پروانه الفت می گرفت کاش می شد در پس … روزي به عقب نگاه مي كنيد و به آنچه ” گريه دار ” بود مي خنديد . … از غم چرخ بلا ناله سپردم به نسیم .

برچسب‌ها:, , , ,

فروشگاه مارکت سنتر